Srdce Mé Oblíbené Knihy


Naše knihy jsou vytvořeny s opravdovou vášní a přímo od srdce...

Moje Oblíbená Kniha je naším společným snem i vášní - práce s dětmi a osobními dětskými knihami nám přináší inspiraci a motivuje nás.

Naším cílem je vytvořit osobní knížky, které zpříjemní každodenní život rodin s dětmi. Pomohou rodinu sblížit a vytvořit trochu více přítomnosti v okamžiku, i během náročného, hektického dne.


V našem každodenním, intenzivním životě nesmíme zapomenout na kouzlo nádherných okamžiků strávených s vlastním dítětem. A přece není nic lepšího než zažít nové dobrodružství spolu a přesunout se do magického světa příběhů. Naše osobní dětské knihy vytvořené s vášní dávají mnohým rodinám příležitost vymanit se ze starostí každodenního života, jakož i pocit nedocenitelné blízkosti.Náš cíl nás pohání vpřed

Naším cílem je, abychom zlepšili život každého dítěte ...

Každý den proto vytváříme personalizované knihy pro děti, v nichž je jejich hlavní postavou právě ono. Při objednávce uveďte jméno dítěte a další informace, které se ho týkají, například barvu vlasů a pleti. Zadejte jména rodinných příslušníků nebo přátel. Kniha se tak stává jedinečnou pro každé dítě! S radostí ji budete spolu číst znovu a znovu.


Náš svět...

Naše knihy jsou vytvořeny pro všechny děti, které milují čtení nahlas a těší se z vlastní skutečné knihy.

Vaše dítě je vždy hlavní postavou všech našich příběhů. Vytváříme knihy na velmi odlišná témata jako například:


●  Důležité události v životě dítěte, jako například první den ve školce či škole.

●  Zajímavé příběhy z každodenního života, jako například návštěva farmy s nejbližším dospělým, výlet do lesa a seznámení se s lesními zvířátky a jejich mláďaty.

●  Poutavé příběhy opředené fakty o historii, zvířatech či vesmíru.

●  Vánoční příběhy plné fantazie a dobrodružství.