Zadej jméno dítěte:
Vánoce!
Osobní vánoční kniha
Náhled Jméno ve vánoční dílně

Jméno ve vánoční dílně

649,00 Kč
Personalizovat knihu ⬇

Nový příběh letošních Vánoc je tu! Sami se rozhodněte, zda v příběhu bude jedno dítě, či dvě!

Milý příběh, v němž je v hlavní roli jedna, nebo dvě postavičky, které se jako kouzlem ocitnou v útulné dílně. Potkají se tam se zvířecími kamarády, které znají z 'Jméno a Jméno ve vánoční pohádce'. Společně pomáhají zvířátkům nachystat dárky, přitom v pohádkové dílně zažívají spoustu legrace.

Oběma postavičkám je zanedlouho jasné, že stihnout vánoční povinnosti vyžaduje velmi dobrou náladu, zápal i pořádnou dávku vánočních kouzel. Jejich úkolem totiž není pouze zabalit dárečky, ale také vyzkoušet hračky a vyhřebelcovat soby – a kdo ví, třeba na ně kdesi v skrytu čeká nevídané taxi domů do Česka?

Příběh navazuje na 'Jméno a Jméno ve vánoční pohádce', ovšem knihy lze číst i samostatně.

V této personalizované dětské knize si sami volíte, zda na cestu za dobrodružstvím vyrazí jedno dítě či dvě. V úvodu příběhu ve vedlejší roli vystupují jeden až dva dospělí.Autor: Anne Mette K Olesen
Ilustrátor: Meike Schneider

Věková skupina
5 do 9 let
pages
24 stran
delivery time
5-7 dní
Skandinávské ekologické označení - Labuť
Skandinávské ekologické označení - Labuť
Tvrdá vazba, křídový papír 200 g.
Tvrdá vazba, křídový papír 200 g.
Doba doručení je pouze orientační a zahrnuje jen pracovní dny.

Personalizovat Jméno ve vánoční dílně

Vyberte velikost knihy

Sem napište osobní pozdrav dítěti. Nepoužívejte smajlíky, protože bohužel nemohou být v textu zobrazeny. Text se objeví na první stránce bez ohledu na příběh (max. 300 znaků).

Informace o dítěti/dětech

Napište jméno dítěte (křestní jméno)
Zadejte jméno dítěte ve formě oslovení (vokativ). Pouze jedno slovo!
 

Jméno 2. dítěte

Zadejte jméno dítěte ve formě oslovení (vokativ). Pouze jedno slovo!
 

Údaje o dospělých v knize (rodiče)

Napište jméno rodiče. Doporučujeme zadat rodinné oslovení této osoby s malým počátečním písmenem. Tato osoba v knize není ilustrovaná.
Napište jméno 2. rodiče. Doporučujeme zadat rodinné oslovení této osoby s malým počátečním písmenem. Tato osoba v knize není ilustrovaná.
Zvolte oslovení Děda Mráz nebo Santa Claus. V knize je zobrazen jako muž v červeném se saněmi a soby.

Ochrana osobních údajů 🛡

Všechny informace se přenášejí a ukládají šifrovaným způsobem. K vašim informacím nebudou mít přístup zaměstnanci společnosti Moje oblíbená kniha jakož i zaměstnanci partnerů mé oblíbené knihy, pokud nás nebudete kontaktovat ohledně vaší objednávky. Informace, které nám poskytnete, se používají výhradně ke zpracování, výrobu a odeslání vaší objednávky. Kdykoliv můžete požádat o nahlédnutí, aktualizaci nebo vymazání svých informací.