Zadej jméno dítěte:
Savana pro 2!
Osobní knížka o zvířatech savany
Náhled Jméno a Jméno v divočině

Jméno a Jméno v divočině

649,00 Kč
Personalizovat knihu ⬇

Kniha o zvířatech savany!

Tuto knihu lze také objednat na míru tak, že hlavní postavou bude jen jedno dítě.

Malí hrdinové této knihy zbožňují zvířata a doma si nejčastěji hrají na lvy a krokodýly. Dospělí by se do hry také rádi zapojili. Společně si představují, že vyrážejí na výlet za těmi úžasnými tvory, kteří obývají africkou savanu!

Na savaně se setkají se slonem, který právě sprchuje svá mláďata. Taky pozorují zvědavé zebry a hladové žirafy. V jezeře zahlédnou krokodýly, kteří ze všeho nejraději hrají na schovávanou, a hrocha, co pouští takové větry, až se pod vodou tvoří obrovské bubliny! Nakonec spatří i řvoucí lvy, bleskurychlého geparda, tančící plameňáky, kýchajícího nosorožce a v neposlední řadě drzé opice.

Kniha se skvěle hodí pro děti ve věku do čtyř let. Všechny děti se v příběhu vyskytují stejnou měrou. Může se jednat o sourozence či kamarády.

V této personifikované dětské knize se děti při čtení aktivně zapojují, např. mají za úkol zatroubit jako slon, zařvat jako lev, zaprdět jako hroch, vypláznout jazyk jako žirafa a zdaleka nejen to!Autor: Anna Dybdal
Autor: Helena Joy
Ilustrátor: Sarah Conradsen

Věková skupina
0 do 4 let
pages
24 stran
delivery time
5-7 dní
Skandinávské ekologické označení - Labuť
Skandinávské ekologické označení - Labuť
Tvrdá vazba, křídový papír 200 g.
Tvrdá vazba, křídový papír 200 g.
Doba doručení je pouze orientační a zahrnuje jen pracovní dny.

Personalizovat Jméno a Jméno v divočině

Vyberte velikost knihy

Sem napište osobní pozdrav dítěti. Nepoužívejte smajlíky, protože bohužel nemohou být v textu zobrazeny. Text se objeví na první stránce bez ohledu na příběh (max. 300 znaků).

Informace o prvním dítěti

Zadejte jméno dítěte ve formě oslovení (vokativ). Pouze jedno slovo!
 
Zadejte název města, kde dítě bydlí.

Informace o druhém dítěti

Toto dítě může být například sourozenec, dvojče nebo kamarád.
Zadejte jméno dítěte ve formě oslovení (vokativ). Pouze jedno slovo!
 

Informace o matce prvního dítěte

Napište 'máma' nebo jiný tvar, kterým dítě tuto ženskou osobu nazývá. Např.: maminka, mamka, mamča apod. Může to být jak máma, tak babička, nevlastní máma nebo jiná ženská postava. Doporučujeme zadat rodinné oslovení této osoby s malým počátečním písmenem.

Informace o otci prvního dítěte

Napište jméno otce nebo jak ho dítě nazývá. Může se jednat o otce, dědu, nevlastního otce nebo jinou mužskou postavu. Doporučujeme zadat rodinné oslovení této osoby s malým počátečním písmenem.

Ochrana osobních údajů 🛡

Všechny informace se přenášejí a ukládají šifrovaným způsobem. K vašim informacím nebudou mít přístup zaměstnanci společnosti Moje oblíbená kniha jakož i zaměstnanci partnerů mé oblíbené knihy, pokud nás nebudete kontaktovat ohledně vaší objednávky. Informace, které nám poskytnete, se používají výhradně ke zpracování, výrobu a odeslání vaší objednávky. Kdykoliv můžete požádat o nahlédnutí, aktualizaci nebo vymazání svých informací.