Zadej jméno dítěte:
Zahraj si s Peppou!
Unikátní dárek
Náhled Jméno a Peppa si hrají na obchod

Jméno a Peppa si hrají na obchod

649,00 Kč
Personalizovat knihu ⬇

Sní vaše dítě o tom, že by strávilo den plný legrace s prasátkem Peppou? Nyní to jde!

V této nádherné personalizované knize vaše dítě navštíví báječný svět prasátka Peppy. V příběhu se vaše dítě dostane mezi Peppiny kamarády ve školce a bude si s nimi hrát na obchod, zároveň se naučí počítat do tří.

Nejprve se dítě dozví, že rodiče prasátka Peppy musí celý den pracovat. Tatínek chodí do zaměstnání a maminka pracuje na počítači doma.

Ve školce jim paní učitelka Gazela poví úžasnou novinu. Dnes si budou hrát na obchod a vaše dítě spolu s prasátkem Peppou budou prodávat! Peppa a dítě jsou parádní tým – Peppa je za pokladnou a dítě nosí zboží z poliček. Počítají lesklé mince a učí se mluvit zdvořile se zákazníky. Ale kdo by to byl řekl, že vést obchod bude tak vyčerpávající?

Po celém dni náročné práce se Peppa a vaše dítě vrací k Peppě domů, kde je čeká jejich oblíbené skákání v blátě s Peppiným mladším bráškou Tomem.

Příběh je založený na televizní epizodě Práce a hra. V této knize můžete personalizovat vzhled a jméno jedné dětské postavy. Určíte si také město, ve kterém bydlíte, a jména ostatních členů rodiny dítěte. Rodinní členové se objeví pouze v textu, nebudou tedy ilustrováni.

Knihu doporučujeme pro děti ve věku od 0 do 4 let, ale je vytvořená pro všechny příznivce prasátka Peppy bez ohledu na věk.
Věková skupina
0 do 4 let
pages
24 stran
delivery time
5-7 dní
Skandinávské ekologické označení - Labuť
Skandinávské ekologické označení - Labuť
Tvrdá vazba, křídový papír 200 g.
Tvrdá vazba, křídový papír 200 g.
Doba doručení je pouze orientační a zahrnuje jen pracovní dny.

Personalizovat Jméno a Peppa si hrají na obchod

Vyberte velikost knihy

Sem napište osobní pozdrav dítěti. Nepoužívejte smajlíky, protože bohužel nemohou být v textu zobrazeny. Text se objeví na první stránce bez ohledu na příběh (max. 300 znaků).

Informace o dítěti

Zadejte jméno dítěte ve formě oslovení (vokativ). Pouze jedno slovo!
 
 
Sem zadejte místo, kde dítě bydlí.

Údaje o dospělých

 

Další rodinný příslušník

Vyberte počet členů rodiny. Tyhle postavy nejsou v knize znázorněny.
 
 
 

Ochrana osobních údajů 🛡

Všechny informace se přenášejí a ukládají šifrovaným způsobem. K vašim informacím nebudou mít přístup zaměstnanci společnosti Moje oblíbená kniha jakož i zaměstnanci partnerů mé oblíbené knihy, pokud nás nebudete kontaktovat ohledně vaší objednávky. Informace, které nám poskytnete, se používají výhradně ke zpracování, výrobu a odeslání vaší objednávky. Kdykoliv můžete požádat o nahlédnutí, aktualizaci nebo vymazání svých informací.