Zadej jméno dítěte:
Statek!
Osobní kniha o návštěvě statku
Náhled Jméno na statku

Jméno na statku

649,00 Kč
Personalizovat knihu ⬇

Pro nejmenší!

Naše hlavní postavička už se těší! Je totiž něco krásnějšího než strávit den na výletě na farmu spolu s dospělými, které má náš hrdina nejraději?
Společně navštíví farmáře Frantu a všechna jeho zvířata na statku. Uvidí kravičky na pastvě a spočítají prasátka, co se válí v bahně v ohradě. V kurníku proberou barvy kuřátek a pak sledují, jak farmář Franta stříhá ovce. Pochovají si králíky, zajdou do stodoly za koťaty a pokusí se vypátrat myšku. Možná že se náš malý hrdina dokonce projede v kárce tažené koníkem!
Autor: Anna Dybdal
Autor: Helena Joy
Ilustrátor: Anja Løfkvist

Věková skupina
0 do 4 let
pages
24 stran
delivery time
5-7 dní
Skandinávské ekologické označení - Labuť
Skandinávské ekologické označení - Labuť
Tvrdá vazba, křídový papír 200 g.
Tvrdá vazba, křídový papír 200 g.
Doba doručení je pouze orientační a zahrnuje jen pracovní dny.

Personalizovat Jméno na statku

Vyberte velikost knihy

Sem napište osobní pozdrav dítěti. Nepoužívejte smajlíky, protože bohužel nemohou být v textu zobrazeny. Text se objeví na první stránce bez ohledu na příběh (max. 300 znaků).

Informace o dítěti

Zadejte jméno dítěte ve formě oslovení (vokativ). Pouze jedno slovo!
 
Napište název města, kde dítě bydlí.

Informace o mámě nebo jiné dospělé ženě

Napište jméno ženy. Může to být maminka, nevlastní maminka, babička nebo přítelkyně rodiny. Doporučujeme zadat rodinné oslovení této osoby s malým počátečním písmenem. Do každého okénka uveďte pouze jednu osobu.

Informace o tátovi nebo jiném dospělém

Napište jméno otce, či jiné důležité osoby. Osoba může být jak muž, tak i žena. Doporučujeme zadat rodinné oslovení této osoby s malým počátečním písmenem.
 

Ochrana osobních údajů 🛡

Všechny informace se přenášejí a ukládají šifrovaným způsobem. K vašim informacím nebudou mít přístup zaměstnanci společnosti Moje oblíbená kniha jakož i zaměstnanci partnerů mé oblíbené knihy, pokud nás nebudete kontaktovat ohledně vaší objednávky. Informace, které nám poskytnete, se používají výhradně ke zpracování, výrobu a odeslání vaší objednávky. Kdykoliv můžete požádat o nahlédnutí, aktualizaci nebo vymazání svých informací.