Zadej jméno dítěte:
Sladké sny!
Osobní knížka na dobrou noc
Náhled Dobrou noc, Jméno

Dobrou noc, Jméno

649,00 Kč
Personalizovat knihu ⬇

Nová kniha o efektivních uspávacích rituálech pro děti ve věku od tří do šesti let.

V této personalizované dětské knížce hlavní hrdina právě dovečeřel a nastal čas jít na kutě. Jenže proč vůbec chodit spát, když je mnohem větší legrace být vzhůru?

Náš hrdina má vyčištěné zuby, leží v posteli a poslechl si pohádku na dobrou noc. Ale zavřít oči se mu nechce. Poslechne si tedy příběh o méďovi, který se vypraví do země, kde se nikdy nespí. Medvídek tam zažívá jedno velké dobrodružství za druhým, do všeho jde po hlavě a je nadšený. Ovšem najednou mu tělo řekne ne, je totiž unavené a to nijak příjemné není. Přece jen asi bude dobré se občas prospat a načerpat nové síly.

Knihu Dobrou noc napsala psycholožka a zároveň autorka knih pro děti Ina Victoria Haller. Příběh přináší inspiraci, jak si osvojit příjemné a úspěšné uspávací rituály a třeba díky němu dítě lépe porozumí, proč je potřeba spát. V závěru knihy naleznete jednoduché meditační / relaxační cvičení, které můžete přečíst, jakmile si dítě zaleze pod peřinu.

V této knize je ilustračně znázorněné jedno dítě a jeden dospělý. Do textu lze zapojit víc rodinných příslušníků.Autor: Ina Victoria Haller
Ilustrátor: Christinna Krog Andersen

Věková skupina
3 do 7 let
pages
28 stran
delivery time
5-7 dní
Skandinávské ekologické označení - Labuť
Skandinávské ekologické označení - Labuť
Tvrdá vazba, křídový papír 200 g.
Tvrdá vazba, křídový papír 200 g.
Doba doručení je pouze orientační a zahrnuje jen pracovní dny.

Personalizovat Dobrou noc, Jméno

Vyberte velikost knihy

Sem napište osobní pozdrav dítěti. Nepoužívejte smajlíky, protože bohužel nemohou být v textu zobrazeny. Text se objeví na první stránce bez ohledu na příběh (max. 300 znaků).

Informace o dítěti

Zadejte jméno dítěte ve formě oslovení (vokativ). Pouze jedno slovo!
 
Napište název města, kde dítě bydlí.
Napište název země, ze které dítě pochází.

Informace o dospělém, který dítě uspává

Zadejte jméno dospělého, který dítěti čte pohádku. Doporučujeme zadat rodinné oslovení této osoby s malým počátečním písmenem.
 

Další osoby, které dítěti přejí dobrou noc

Napište jméno osoby, která dítěti přeje dobrou noc. Doporučujeme zadat rodinné oslovení této osoby s malým počátečním písmenem.
Napište jméno osoby, která dítěti přeje dobrou noc.
Napište jméno třetí osoby, která dítěti přeje dobrou noc.

Ochrana osobních údajů 🛡

Všechny informace se přenášejí a ukládají šifrovaným způsobem. K vašim informacím nebudou mít přístup zaměstnanci společnosti Moje oblíbená kniha jakož i zaměstnanci partnerů mé oblíbené knihy, pokud nás nebudete kontaktovat ohledně vaší objednávky. Informace, které nám poskytnete, se používají výhradně ke zpracování, výrobu a odeslání vaší objednávky. Kdykoliv můžete požádat o nahlédnutí, aktualizaci nebo vymazání svých informací.