Zadej jméno dítěte:
Dinosauři!
Osobní kniha o dinosaurech
Náhled Jméno a Jméno ve světě dinosaurů

Jméno a Jméno ve světě dinosaurů

649,00 Kč
Personalizovat knihu ⬇

Dobrá zpráva pro všechny děti, které milují dinosaury!

V této dětské knize na míru se dvě úžasné děti vypraví na fantastickou cestu do říše dinosaurů. Setkají se zde s roztomilým triceratopsem Tricerem. Tricer marně hledá svého nejlepšího kamaráda stegosauřího chlapečka Steggiho. Naše dvě děti se rozhodnou s pátráním pomoci.

Během výpravy děti potkávají mnoho známých dinosaurů, kteří jim s hledáním Steggiho pomůžou. Děti se mimo jiné úžasně proletí na preranodovi, který létá vysoko. Zaplavou si na hřbetě plesiosaura, který je ve vodě jako doma a vysoký brachiosaurus je vyzvedne, aby se mohly rozhlédnout po stepích. Na závěr se setkají s rychlým velociraptorem s ostrými drápy a děsivým tyrannosaurem rexem, který ve skutečnosti naštěstí není tak nebezpečný.

A kdo ví – jestli se pak s pomocí dobrosrdečných dinosaurů našim dvěma hlavním postavičkám podaří Steggiho vystopovat?

Tato osobní knížka je o přátelství a pomoci druhým. Kniha podněcuje dětskou fantazii a zároveň obsahuje fakta o prehistorických dinosaurech.

Děti v příběhu mohou být například sourozenci, dvojčata nebo kamarádi ve věku od 3 do 8 let.Autor: Brian Mogensen
Ilustrátor: Jonas Sonne

Věková skupina
3 do 8 let
pages
28 stran
delivery time
5-7 dní
Skandinávské ekologické označení - Labuť
Skandinávské ekologické označení - Labuť
Tvrdá vazba, křídový papír 200 g.
Tvrdá vazba, křídový papír 200 g.
Doba doručení je pouze orientační a zahrnuje jen pracovní dny.

Personalizovat Jméno a Jméno ve světě dinosaurů

Vyberte velikost knihy

Sem napište osobní pozdrav dítěti. Nepoužívejte smajlíky, protože bohužel nemohou být v textu zobrazeny. Text se objeví na první stránce bez ohledu na příběh (max. 300 znaků).

Informace o prvním dítěti

Napište jméno dítěte (křestní jméno).
Zadejte jméno dítěte ve formě oslovení (vokativ). Pouze jedno slovo!
 
Napište název ulice, kde dítě bydlí.
Napište název města/vesnice, kde dítě bydlí. Napište i slovo město nebo vesnice.

Údaje o druhém dítěti

Napište křestní jméno dítěte. Toto dítě může být například sourozenec, kamarád/ka, bratranec/sestřenice, který/á bude v příběhu s dítětem 1 přespávat.
 

Údaje o dospělých v knize

Napište jméno rodiče, který býdlí s dítětem 1 nebo dítětem 2. Doporučujeme zadat rodinné oslovení této osoby s malým počátečním písmenem. Tato osoba v knize není ilustrovaná.
Napište jméno druhého rodiče, který býdlí s dítětem 1 nebo dítětem 2. Doporučujeme zadat rodinné oslovení této osoby s malým počátečním písmenem. Tato osoba v knize není ilustrovaná.

Ochrana osobních údajů 🛡

Všechny informace se přenášejí a ukládají šifrovaným způsobem. K vašim informacím nebudou mít přístup zaměstnanci společnosti Moje oblíbená kniha jakož i zaměstnanci partnerů mé oblíbené knihy, pokud nás nebudete kontaktovat ohledně vaší objednávky. Informace, které nám poskytnete, se používají výhradně ke zpracování, výrobu a odeslání vaší objednávky. Kdykoliv můžete požádat o nahlédnutí, aktualizaci nebo vymazání svých informací.