Zadej jméno dítěte:
Barvy!
Osobní dárek
Náhled Jméno objevuje barvy

Jméno objevuje barvy

649,00 Kč
Personalizovat knihu ⬇

Novinka pro nejmenší děti! Kniha o všech barvách duhy!

Vydejte se objevovat svět a naučte se v této personalizované knize pro děti nejrůznější barvy. V knize vás čeká spoustu hezkých a veselých obrázků zahradních zvířat, rostlin a dětských aktivit, které dítě zná z běžného dne.

Podívejte se v zahradě třeba na žluté motýly, ochutnejte červená jablka, pohrajte si v modrém bazénku, hledejte zelené čtyřlístky, dejte králíkům oranžové mrkve, pouštějte růžového draka, přivoňte si k fialovým květinám, najděte hnědého ježka a nakonec si dopřejte zaslouženou přestávku v houpací síti. Učit se barvy je legrace!

Kniha je plná ilustrací doplněných krátkými texty, které dítě vtáhnou do četby a vybízejí k povídání dítěte s dospělým. Vhodné pro děti ve věku od 0 do 3 let.


src="https://images.minbedstebog.dk/assets/images/previews/61_preview.png" class="img-responsive" />

Autor: Anna Dybdal
Autor: Paula Repo
Ilustrátor: Sarah Conradsen

Věková skupina
0 do 3 let
pages
24 stran
delivery time
5-7 dní
Skandinávské ekologické označení - Labuť
Skandinávské ekologické označení - Labuť
Tvrdá vazba, křídový papír 200 g.
Tvrdá vazba, křídový papír 200 g.
Doba doručení je pouze orientační a zahrnuje jen pracovní dny.

Personalizovat Jméno objevuje barvy

Vyberte velikost knihy

Sem napište osobní pozdrav dítěti. Nepoužívejte smajlíky, protože bohužel nemohou být v textu zobrazeny. Text se objeví na první stránce bez ohledu na příběh (max. 300 znaků).

Informace o dítěti

Zadejte jméno dítěte ve formě oslovení (vokativ). Pouze jedno slovo!
 
 

Ochrana osobních údajů 🛡

Všechny informace se přenášejí a ukládají šifrovaným způsobem. K vašim informacím nebudou mít přístup zaměstnanci společnosti Moje oblíbená kniha jakož i zaměstnanci partnerů mé oblíbené knihy, pokud nás nebudete kontaktovat ohledně vaší objednávky. Informace, které nám poskytnete, se používají výhradně ke zpracování, výrobu a odeslání vaší objednávky. Kdykoliv můžete požádat o nahlédnutí, aktualizaci nebo vymazání svých informací.