Zadej jméno dítěte:
Auta!
Knížka o autech
Náhled Jméno miluje auta

Jméno miluje auta

649,00 Kč
Personalizovat knihu ⬇

Pro nejmenší!

Juchú! Hlavní hrdina této knihy zbožňuje auta všech tvarů, barev i velikostí! Udělá mu snad něco větší radost, než auta prozkoumat spolu s dospělými, které má rád?

Společně si prohlédnout hasičský vůz, policejní, závodní či popelářské auto, záchranku, poštovní dodávku, auto na elektrický pohon, kamion na přepravu aut a další. … také potkají ty, kteří s těmito auty dennodenně pracují. A kdo ví? Možná náš hrdina pomůže hasiči zdolat požár a pošťákovi rozvést dopisy. Také s pilotem pojede závod v závodním autě a pomůže policistce řídit dopravu. Na závěr zastaví u zmrzlinového auta, kde je k mání zmrzlina pro všechny.

Osobní knížka pro nejmenší děti od jednoho roku.
Hodí se i pro babičky a dědy, děti s jedním rodičem, nevlastní rodiče a rodiny se dvěma maminkami.

Dítě se během čtení aktivně zapojuje do příběhu, např. troubí na klakson, mává, počítá nebo hledá medvídka!Autor: Anna Dybdal
Autor: Helena Joy
Ilustrátor: Anja Løfkvist

Věková skupina
0 do 4 let
pages
24 stran
delivery time
5-7 dní
Skandinávské ekologické označení - Labuť
Skandinávské ekologické označení - Labuť
Tvrdá vazba, křídový papír 200 g.
Tvrdá vazba, křídový papír 200 g.
Doba doručení je pouze orientační a zahrnuje jen pracovní dny.

Personalizovat Jméno miluje auta

Vyberte velikost knihy

Sem napište osobní pozdrav dítěti. Nepoužívejte smajlíky, protože bohužel nemohou být v textu zobrazeny. Text se objeví na první stránce bez ohledu na příběh (max. 300 znaků).

Informace o dítěti

Zadejte jméno dítěte ve formě oslovení (vokativ). Pouze jedno slovo!
 
Napište název města, kde dítě bydlí.

Informace o mámě nebo jiné dospělé ženě

Napište jméno ženy. Může to být maminka, nevlastní maminka, babička nebo přítelkyně rodiny. Doporučujeme zadat rodinné oslovení této osoby s malým počátečním písmenem. Do každého okénka uveďte pouze jednu osobu.

Informace o tátovi nebo jiném dospělém

Napište jméno otce, či jiné důležité osoby. Osoba může být jak muž, tak i žena. Doporučujeme zadat rodinné oslovení této osoby s malým počátečním písmenem.
 

Ochrana osobních údajů 🛡

Všechny informace se přenášejí a ukládají šifrovaným způsobem. K vašim informacím nebudou mít přístup zaměstnanci společnosti Moje oblíbená kniha jakož i zaměstnanci partnerů mé oblíbené knihy, pokud nás nebudete kontaktovat ohledně vaší objednávky. Informace, které nám poskytnete, se používají výhradně ke zpracování, výrobu a odeslání vaší objednávky. Kdykoliv můžete požádat o nahlédnutí, aktualizaci nebo vymazání svých informací.