Zadej jméno dítěte:
Prázdninová nabídka!
Školka
Náhled Jméno začíná chodit do školky

Jméno začíná chodit do školky

649,00 Kč
Personalizovat knihu ⬇

Pro děti, které čeká nástup do školky nebo do ní již chodí!

Hlavní postava této dětské knihy totiž do školky právě nastupuje. Příběh je vystavěn dle běžného denního režimu ve školce od ranního příchodu do školky po vyzvednutí odpoledne. V knize jsou popsány typické aktivity, kterým se děti s pedagogy ve školce věnují, jedná se o převlékání v šatně, společný program a hraní ve třídě, oběd, odpočinek, předčítání, hraní na zahradě a vyzvedávání.

Kniha se vám bude hodit, pokud se vaše dítě zanedlouho chystá poprvé do školky, i pokud máte děti, které již do školky či jiné předškolní instituce chodí. Připraví děťátko na to, co chození do školky obnáší a na změny, které se s docházkou pojí. Zároveň se knížka hodí i pro děti, které už do školky dochází pravidelně, protože popisuje průběh klasického školkového dne a vyzývá k povídání o tom, co dítko během takového dne zažilo.

Během čtení jsou dětem kladeny otázky ohledně všedních činností, takže se dítě seznámí s denními rituály ve školce. Knížka se zároveň zaměřuje na motorický a sociální rozvoj a nutí k zamyšlení třeba nad tím, jak se vlastně chová dobrý kamarád. Díky tomu se dítě do příběhu aktivně zapojuje.

Knížka přijde vhod rodičům, kteří děti vychovávají sami, i rodinám, v nichž tatínek s maminkou žijí odděleně.Autor: Anna Dybdal
Autor: Helena Joy
Ilustrátor: Anja Løfkvist

Věková skupina
2 do 5 let
pages
24 stran
delivery time
5-7 dní
Skandinávské ekologické označení - Labuť
Skandinávské ekologické označení - Labuť
Tvrdá vazba, křídový papír 200 g.
Tvrdá vazba, křídový papír 200 g.
Doba doručení je pouze orientační a zahrnuje jen pracovní dny.

Personalizovat Jméno začíná chodit do školky

Vyberte velikost knihy

Sem napište osobní pozdrav dítěti. Nepoužívejte smajlíky, protože bohužel nemohou být v textu zobrazeny. Text bude na první stránce nalezen bez ohledu na příběh (max. 300 znaků).

Informace o dítěti

Zadejte jméno dítěte ve formě oslovení (vokativ). Pouze jedno slovo!
 

Informace o mámě nebo jiné dospělé ženě

Napište 'máma' nebo jiný tvar, kterým dítě tuto ženskou osobu nazývá. Např.: maminka, mamka, mamča apod. Může to být jak máma, tak babička, nevlastní máma, přítelkyně rodiny nebo jiná ženská postava. Doporučujeme zadat rodinné oslovení této osoby s malým počátečním písmenem.

Informace o tátovi nebo jiném dospělém

Napište jméno otce nebo jak ho dítě nazývá. Může se jednat jak o osobu muže, tak i ženu, např. otec, děda, nevlastní otec, babička, apod. Doporučujeme zadat rodinné oslovení této osoby s malým počátečním písmenem.
 

Informace o pedagogovi

Napište jméno pedagoga. Pokud neznáte jméno pedagoga, zadejte slovo paní učitelka nebo pan učitel. Může to být muž i žena.

Ochrana osobních údajů 🛡

Všechny informace se přenášejí a ukládají šifrovaným způsobem. K vašim informacím nebudou mít přístup zaměstnanci společnosti Moje oblíbená kniha jakož i zaměstnanci partnerů mé oblíbené knihy, pokud nás nebudete kontaktovat ohledně vaší objednávky. Informace, které nám poskytnete, se používají výhradně ke zpracování, výrobu a odeslání vaší objednávky. Kdykoliv můžete požádat o nahlédnutí, aktualizaci nebo vymazání svých informací.