Použijte kód: kniha15 a při koupi více jak 1 knihy získáte slevu 15 % na celý nákup
Zadej jméno dítěte:
Prvňáček!
Osobní kniha o prvním školním dni

Jméno jde do první třídy

649,00 Kč
Personalizovat knihu

Kniha o škole pro všechny děti, které nastupují do první třídy.

Nástup do školy je zcela zásadní událost. Většina dětí se těší, ovšem těšení se zároveň může mísit s napětím nebo nervozitou z nadcházející změny. Na změny v životě je vždy dobré dítě předem co nejlépe připravit. Vhodné informace o tom, co se bude dít, totiž dítěti dodávají pocit bezpečí a jistoty.

Tuto personalizovanou knihu vypracovala psycholožka a autorka knih pro děti Ina Victoria Haller. V příběhu dochází ke klasickým situacím, které zažívají rodiny připravující se na nástup do první třídy, a klade si za cíl nachystat děti na školní docházku. Spolu s hlavní postavou prožijete přípravy i první školní den a zároveň získáte představu o tom, jak bude první den ve škole probíhat. Děti přivítá paní ředitelka, posléze se prvňáčci seznámí s novými spolužáky, spolužačkami a třídním učitelem a také s činnostmi, k nimž první den ve škole většinou dochází. Při čtení jsou dětem kladeny otázky, takže vybízí k povídání si o nástupu do první třídy, o pocitech, s nimiž se dítě může konfrontovat, a o myšlenkách, jež se ohledně školy dětem honí hlavou.

Kniha se báječně hodí k předčítání dětem, které čeká nástup do první třídy, ovšem i zvědaví mladší sourozenci se určitě s radostí zaposlouchají! Příběh je napsaný tak, aby vyhovoval rodičům, kteří žijí společně, odděleně i rodinám se dvěma maminkami. Možná je i varianta jednoho rodiče a prarodiče, strýčka či tety.

Knížka „Jméno jde do první třídy“ vznikla ve spolupráci s institucí Rebus Børneformidling, kterou vedou psycholožka a autorka knih pro děti Ina Victoria Haller a ilustrátorka a rovněž autorka knih pro děti Lea Letén.

Věková skupina
4 do 6 let
pages
32 stran
delivery time
9-11 dní
Skandinávské ekologické označení - Labuť
Skandinávské ekologické označení - Labuť
Tvrdá vazba, křídový papír 200 g.
Tvrdá vazba, křídový papír 200 g.
Doba doručení je pouze orientační a zahrnuje jen pracovní dny.

Personalizovat Jméno jde do první třídy

Vyberte velikost knihy

Sem napište osobní pozdrav dítěti. Nepoužívejte smajlíky, protože bohužel nemohou být v textu zobrazeny. Text se objeví na první stránce bez ohledu na příběh (max. 300 znaků).

Informace o dítěti

Zadejte jméno dítěte ve formě oslovení (vokativ). Pouze jedno slovo!
 

Informace o prvním dospělém

Napište 'máma' nebo jiný tvar ženské osoby, která dítě vzbudí v první den školy. Např.: maminka, mamka, mamča apod. Může to být jak máma, tak babička, nevlastní máma nebo jiná ženská postava. Doporučujeme zadat rodinné oslovení této osoby s malým počátečním písmenem.

Informace o druhém dospělém

Napište jméno otce, matky nebo jiného dospělého. Tato osoba je s dítětem na nákupu školních pomůcek. Oba dospělí jsou přítomni v první školní den. Doporučujeme zadat rodinné oslovení této osoby s malým počátečním písmenem.
 

Ochrana osobních údajů

Všechny informace se přenášejí a ukládají šifrovaným způsobem. K vašim informacím nebudou mít přístup zaměstnanci společnosti Moje oblíbená kniha jakož i zaměstnanci partnerů mé oblíbené knihy, pokud nás nebudete kontaktovat ohledně vaší objednávky. Informace, které nám poskytnete, se používají výhradně ke zpracování, výrobu a odeslání vaší objednávky. Kdykoliv můžete požádat o nahlédnutí, aktualizaci nebo vymazání svých informací.