Zadej jméno dítěte:
Prázdninová nabídka!
Kniha o prvním školním dni | Moje Oblíbená Kniha
Náhled Jméno jde do první třídy

Jméno jde do první třídy

649,00 Kč
Personalizovat knihu ⬇

Kniha o škole pro všechny děti, které nastupují do první třídy. Kniha je napsána tak, aby pasovala jak pro rodiny, které žijí ve společné domácnosti, tak pro rodiny, které žijí odděleně anebo mají pouze jednoho rodiče.


Nástup do školy je zcela zásadní událost. Většina dětí se těší, ovšem těšení se zároveň může mísit s napětím nebo nervozitou z nadcházející změny. Na změny v životě je vždy dobré dítě předem co nejlépe připravit. Vhodné informace o tom, co se bude dít, totiž dítěti dodávají pocit bezpečí a jistoty.

Tuto personalizovanou knihu vypracovala psycholožka a autorka knih pro děti Ina Victoria Haller. V příběhu dochází ke klasickým situacím, které zažívají rodiny připravující se na nástup do první třídy, a klade si za cíl nachystat děti na školní docházku. Spolu s hlavní postavou prožijete přípravy i první školní den a zároveň získáte představu o tom, jak bude první den ve škole probíhat. Děti přivítá paní ředitelka, posléze se prvňáčci seznámí s novými spolužáky, spolužačkami a třídním učitelem a také s činnostmi, k nimž první den ve škole většinou dochází. Při čtení jsou dětem kladeny otázky, takže vybízí k povídání si o nástupu do první třídy, o pocitech, s nimiž se dítě může konfrontovat, a o myšlenkách, jež se ohledně školy dětem honí hlavou.

Kniha se báječně hodí k předčítání dětem, které čeká nástup do první třídy, ovšem i zvědaví mladší sourozenci se určitě s radostí zaposlouchají! Příběh je napsaný tak, aby vyhovoval rodičům, kteří žijí společně, odděleně i rodinám se dvěma maminkami. Možná je i varianta jednoho rodiče a prarodiče, strýčka či tety.

Knížka „Jméno jde do první třídy“ vznikla ve spolupráci s institucí Rebus Børneformidling, kterou vedou psycholožka a autorka knih pro děti Ina Victoria Haller a ilustrátorka a rovněž autorka knih pro děti Lea Letén.Autor: Ina Victoria Haller
Ilustrátor: Christinna Krog Andersen

Věková skupina
5 do 7 let
pages
32 stran
delivery time
5-7 dní
Skandinávské ekologické označení - Labuť
Skandinávské ekologické označení - Labuť
Tvrdá vazba, křídový papír 200 g.
Tvrdá vazba, křídový papír 200 g.
Doba doručení je pouze orientační a zahrnuje jen pracovní dny.

Personalizovat Jméno jde do první třídy

Vyberte velikost knihy

Sem napište osobní pozdrav dítěti. Nepoužívejte smajlíky, protože bohužel nemohou být v textu zobrazeny. Text se objeví na první stránce bez ohledu na příběh (max. 300 znaků).

Informace o dítěti

Zadejte jméno dítěte ve formě oslovení (vokativ). Pouze jedno slovo!
 
 

Informace o rodičích

Napište máma, táta nebo jméno rodiče. Tento dospělý probouzí dítě ráno a povídá si s ním, co se bude odehrávat během prvního školního dne. A také doprovází dítě na první školní den.
 
 
 
Napište máma, táta nebo jméno nevlastního rodiče. Tento dospělý doprovází dítě první den do školy.
 
 
 

Ochrana osobních údajů 🛡

Všechny informace se přenášejí a ukládají šifrovaným způsobem. K vašim informacím nebudou mít přístup zaměstnanci společnosti Moje oblíbená kniha jakož i zaměstnanci partnerů mé oblíbené knihy, pokud nás nebudete kontaktovat ohledně vaší objednávky. Informace, které nám poskytnete, se používají výhradně ke zpracování, výrobu a odeslání vaší objednávky. Kdykoliv můžete požádat o nahlédnutí, aktualizaci nebo vymazání svých informací.